Hakkımda


Merhaba,


  Ben, Sezer Centilmen direksiyon usta eğitmeniyim. Yıllardır edindiğim sürücülük tecrübelerimi size aktarmak için buradayım. 1971 İzmir doğumluyum. Ege üniversitesi K. Arkeoloji bölümünü 1994 yılında bitirdim. Uzun yıllar çok uluslu şirketlerde çalıştıktan sonra bir müddet kendi işimle uğraştım.


  Daha sonra sürücü kurslarında çalışarak en alt seviye 0'dan aday yetiştirme konusunda kendimi geliştirdim. Şu anda aktif trafikte benden aldığı eğitimle yola devam eden birçok sürücüm bulunmaktadır.


  Bu işi neden yapıyorum?


Trafik sorunu Türkiye'nin kanayan yarasıdır. Kurslardan alınan yetersiz eğitimle trafiğe çıkan sürücüler tam bir kaos ortamı yaratmaktadır. Her sürücünün ehliyetini aldıktan sonra fazladan eğitim alması gerekmektedir. Bu konudaki bilgilerimi ve tecrübelerimi sizinle paylaşmak ve trafikte güvenle araç kullanabilen saygılı sürücüler yetiştirmeyi amaçlıyorum. Şunu unutmayınız ki herkes araç kullanabilir. Yaş ve cinsiyetin bir önemi yoktur. Lütfen siz de ehliyetinizin size verdiği yetkileri kullanın. Bugüne kadar niye bu kadar beklemişim diyeceksiniz.


   İzmir direksiyon dersi verdiğimiz bölgeler: Karşıyaka, Bornova , Bayraklı

   otomatik vites ve manuel vites araçlarımızla siz de güvenle trafiğe çıkın.