Direksiyon Dersi İzmir Özel Direksiyon Dersi Fiyatları İzmir

 

Merhaba,


Ben Sezer CENTİLMEN İzmir de özel direksiyon dersi usta eğitmeniyim. Yıllardır edindiğim direksiyon ve sürücülük tecrübelerimi İzmir de size aktarmak için buradayım.


1971 İzmir doğumluyum. Ege üniversitesi K. Arkeoloji bölümünü 1994 yılında bitirdim. Uzun yıllar çok uluslu şirketlerde çalıştıktan sonra bir müddet kendi işimle uğraştım. Daha sonra İzmir sürücü kurslarında çalışarak en alt seviye 0'dan aday yetiştirme konusunda kendimi geliştirdim.


Şu anda İzmir de aktif trafikte benden aldığı Özel Direksiyon Dersi Eğitimi ile yola devam eden birçok öğrencim bulunmaktadır.

ÖZEL DİREKSİYON DERSİ İZMİR

Sezer CENTİLMEN - Özel Direksiyon Dersi Eğitmeni İzmir

Sezer CENTİLMEN İzmir Direksiyon Dersi Öğretmeni 

 

Öğrenmenin iki yolu vardır. Ya direksiyon dersi alıp kısa ve ucuz yoldan öğrenirsiniz ya da çarpa çarpa (Deneme Yanılma Yöntemi) öğrenirim diyerek daha pahalı yöntemi tercih edebilirsiniz.

Yurt dışında çarpa çarpa öğrenirsin diyerek çocuğunu eşini arabaya bindiren direksiyon dersi veren hiç kimseyi bulamazsınız. Direksiyon Dersi Eğitimi almak en doğru seçimdir.

 

 
Çok korkuyorum. Acaba yapabilir miyim?

En çok sorulan sorudur. Vereceğimiz Direksiyon Dersi eğitimi ile sorunsuz bir şekilde şehir trafiğine katılacaksınız.

Zaten İzmir de Direksiyon Derslerini de, özel donanımlı aracımızla, aktif İzmir şehir trafiğinde eğitim verilecektir. Saat saat ilerledikçe kendinizdeki gelişmeyi fark edeceksiniz.

 

Kaç günde trafiğe çıkabilirim?

Direksiyon Dersi almaya başladıktan sonra ortalama 6 saatten 15 saatte kadar bir süreçte trafiğe hazır hale gelebilirsiniz.

Uygun fiyatlı Direksiyon Dersi paket programlarımız hakkında bilgi alın. Sizlere ekonomik çözümler sunuyoruz.

 

Bu işi kimden öğrenmeliyim?

Sürüş konusunda çok deneyimli, MEB sertifikalı, İzmir de direksiyon usta öğretmeninden dersi alınmalıdır. Eşin dostun yardımıyla kendinize olan güveninizi artıramazsanız.

Profesyonel olmayan, ek iş olarak bu işi yapan kişilerden direksiyon dersi almanız sizin için hiçbir fayda sağlamaz. Paranızı ve zamanınızı boşa harcarsınız.

İzmir Özel Direksiyon Derslerine kendi aracım ile başlanır. Uygun seviyeye geldiğinizde kendi aracınızla da direksiyon dersi alabilirsiniz. Düz ya da otomatik vites fark etmez.

Kendi aracınızla direksiyon dersi istemeniz halinde saat ücretimiz değişmez.

Dersler 90 veya 120 dakika şeklinde planlanır.

 

Direksiyon dersleri Renault Clio IV araçla çalışıyoruz.

Çekinmeden arayabilirsiniz.  

İzmir Direksiyon Dersi

Direksiyon Dersi mi Hayatta Kalma Dersi mi?

Direksiyon Dersi mi Hayatta Kalma Dersi mi?

Yazar20/09/20190
Direksiyon Dersi tanımlaması aslında çok yanlış bir ifadedir. Araç kullanma işi bir eğlence değildir. 2017 de gerçekleşen kaza sayısı 1,202,716'dır. Ölü sayısı da 7427'dir. Yani kontağı çevirip trafiğ...
Daha fazla oku
Kadın veya Erkek Sürücü Olmak

Kadın veya Erkek Sürücü Olmak

Yazar19/09/20190
Sıklıkla, kadınların araba kullanmayı bilmedikleri söylenir. Aslında bu doğru değildir. Araç kullanmayı bilmeyen erkeklerle doludur trafik. Kadınların araç kullanma kabiliyetlerini düşük olmasının seb...
Daha fazla oku
Neden Direksiyon Dersi Almalıyım?

Neden Direksiyon Dersi Almalıyım?

Yazar14/09/20190
Büyük şehirlerdeki yoğun trafik ortamı adaylarımız oldukça korkutmaktadır. Sürücü kurslarının adaylara verdiği kanuni direksiyon dersi eğitim saatleri (800 dakika) ancak sınav parkurunu ezberleyerek ö...
Daha fazla oku
Trafik Kazalarının Başlıca Sebepleri

Trafik Kazalarının Başlıca Sebepleri

Yazar11/08/20190
2013 verilerine göre ülkemizde her gün ortalama 2 bin 866 maddi hasarlı ve 442 ölümlü, yaralanmalı trafik kazası gerçekleşiyor. ​ Trafik kazalarının başlıca sebeplerinin yüzde 88,7 sürücü, yüzde 9 yay...
Daha fazla oku